O firmie

SKODA BIERANOWSKI BYDGOSZCZ - KIM JESTEŚMY?

 Jeśli szukasz samochodu, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasi pracownicy, to pasjonaci motoryzacji, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. A jest czym, bo Salon i Serwis SKODA Bieranowski działa na rynku już od blisko 20 lat.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór auta, to poważna decyzja. Dlatego kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi. W naszym salonie znajdziesz modele:

  • ŠKODA Citigo,
  • ŠKODA Fabia,
  • ŠKODAOctavia,
  • ŠKODA Karoq,
  • ŠKODA Kodiaq 
  • oraz oczywiście Nowa ŠKODA Scala.

Szukasz wymarzonego pojazdu?

Pomożemy Tobie skonfigurować auto najlepiej dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Nie chcesz czekać? Możliwe, że Twoje wymarzone auto już na Ciebie czeka - sprawdź koniecznie listę aut dostępnych od ręki. Możesz wyjechać z naszego salonu wymarzoną SKODĄ już jutro!

Chcesz rozłożyć zakup na raty? Nie ma problemu! Z Volkswagen leasing zapewniamy ciekawe finansowanie dla Ciebie i Twojej firmy. Sprawdź jak działają kredyt niskich rat oraz leasing dla firmy. To się opłaca!

Szukasz używanego auta?

Poznaj program DWA, dzięki któremu nie kupisz „kota w worku”. Aby zakwalifikować się do programu, pojazd musi spełnić rygorystyczne wymogi. Sprawdź koniecznie listę aut używanych od ręki. Postaw na pewny wybór!

Zarządzasz flotą?

Szukasz doradcy w zakresie firmowych samochodów? Poznaj nasze rozwiązania dla firm. Dzięki opiece dedykowanego opiekuna, ułatwiamy zarządzanie Twoją flotą. Czego możesz się spodziewać? Minimum formalności i maksimum profesjonalizmu. Nasz dział floty w Bydgoszczy ma duże doświadczenie, którym chętnie się dzieli.

Po zakupie dbamy o Twoje auto!

Jako Autoryzowany Serwis ŠKODA Bydgoszcz, utrzymujemy najwyższą jakość. Z nami nie musisz obawiać się o stan swojego pojazdu. Możesz za to liczyć na uczciwą współpracę i rzetelne doradztwo, a Assistanse 24h z autami zastępczymi nigdy nie zawodzi.

Zdarzyła się kolizja?

Nasz serwis blacharsko-lakierniczy w Bydgoszczy, jest do Twojej dyspozycji. Z nami nie tylko szybko i skutecznie naprawisz pojazd i zlikwidujesz szkodę. Otrzymasz też dwuletnią gwarancję na wykonane usługi. A co z gwarancją pojazdu? Spokojnie – mamy autoryzację. Po naprawie blacharsko-lakierniczej, gwarancja nadal obejmuje pojazd.

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Z nami zadbasz o bezpieczeństwo swojego pojazdu. Dzięki korzystnym rozwiązaniom ubezpieczeniowym łatwo znajdziesz coś dla siebie.